Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

Давиденко Володимир Григорович

В рамках пілотного проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі», розробленого  спільними зусиллями МВС, МОН, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад, у Покровській ТГ призначено на посаду вихователя безпеки Володимира Григоровича Давиденка. 

Цей проєкт дозволить громаді побудувати середовище для дітей вільне від булінгу, наркотиків і насильства. А його основне завдання – виявлення і припинення правопорушень у межах навчального закладу, участь у превентивних заходах і внесення пропозицій щодо посилення безпечного освітнього середовища.

  

В обов’язки спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі крім іншого, покладається:

  • Вжиття разом з зацікавленими службами заходів із запобігання, раннього виявлення, припинення й усунення негативних явищ в освітньому середовищі.
  • Розробка або участь в розробці алгоритмів дій, рекомендацій для учасників освітнього процесу з питань, пов’язаних із дотримання прав та інтересів дитини.
  • Проведення інформаційно-просвітницьких заходів для учнів та батьків, педпрацівників з питань забезпечення безпеки освітньому середовищі.
  • Проведення профілактичних заходів серед батьків та учнів щодо попередження проявів всіх видів насильства.

 

Учні та батьки можуть завжди звернутись до «вихователя безпеки» з виникаючих питань безпекового характеру, в тому числі і булінгу, різних форм психологічного насилля, цькування дітей та інше за телефоном 066 706 99 17 або особисто прибувши до Ліцею.