Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

Возможно, это зарисовка (один или несколько человек и текст)Темперамент впливає на розвиток деяких рис характеру (наприклад, товариськість). Але завдяки характеру можна навчитися стримувати деякі несприятливі прояви темпераменту.

Характер протягом життя може змінюватися, темперамент – ні.

✴️ТИПИ ТЕМПЕРАМЕНТУ У ДІТЕЙ✴️

✅САНГВІНІК. Діти цього типу темпераменту чіплятимуться з розмовами до всіх і з будь-якого приводу. Сангвінікам завжди не сидиться на місці. Ігри в них найчастіше активні і змінюються так само швидко, як і настрій маленьких непосид.

✅ХОЛЕРИК. Дітям-холерикам не підвладні власні емоції, які вириваються з них назовні та завжди помітні оточуючим. Холерики так само активні та товариські, як і сангвініки, проте люблять керувати та спрямовувати усіх довкола.

✅ФЛЕГАТИК. Спокійні та врівноважені флегматики ніколи не поспішають, вони дуже повільні. Доволі рішучі, якщо чимось захоплені, намагатимуться дізнатися про це все. Їм можна довірити клопітку роботу – зроблять у кращому вигляді, адже завжди виконують доручення. Перш ніж потоваришувати з кимось, довго придивляються до оточення.

✅МЕЛАНХОЛІК. Уразливі та чутливі діти, часто задумливі і перебувають у сумному настрої. Вони нерішучі і безініціативні, нові знайомства даються їм важко. До нового колективу звикають довго.

⁉️Чому деякі діти швидко освоюються в незнайомому середовищі знаходять собі розваги, а інші не відходять від батьків ні на крок?

☝️Темперамент керує типом мислення та виходом емоцій дитини. Тому сангвініки та холерики швидко освотюються на новому місці, а флегматики та меланхоліки довго адаптуватимуться до нього.

Батькам варто визначити темперамент дитини, щоб зрозуміти та прийняти її. У дитинстві можливо скоригувати прояви темпераменту та навчити дитину взаємодіяти із зовнішнім світом у рамках її вроджених особливостей. Батьки, дізнавшись на які важелі потрібно натиснути, зможуть зацікавити дитину, розвинути її таланти, розрахувати фізичні та розумові навантаження.

Темперамент ніколи не зустрічається у чистому вигляді, проте, придивившись до дитини, ви зможете визначити провідний тип. Дотримуйтесь виховання дитини на кшталт темпераменту, згладжуючи гострі кути і відточуючи позитивні сторони. А найголовніше - любіть свою дитину, і тоді з неї виросте гармонійна і любляча людина

Возможно, это зарисовка (текст)

Возможно, это иллюстрация (текст «димина-флеттатик флегматик ця дитина стримана, старанна, вдумлива, але мовчазна. флегматик налаштований миролюбно, намагаеться уникати конфлктних ситуаций не порушувати звичний для нього розпорядок дня. дитин 3 таким типом темпераменту пдйде малювання, шахи, музика, де вона зможе розвинути своï творчи здбност. флегматика можуть зацкавити види спорту, якi̇ не вимагають швидко" реакци.»)

Возможно, это иллюстрация (текст «димина-сангвіnіk дитину, що володе цим типом темпераменту, ΠΟΜΙΤΗο вдразу. вона товариська, стримана, урвноважена, усмихнена. це справжне "сонечко> життерадсне, допитливе, активне створення, яке майже завжди перебувае в гарному настроϊ. таким д°тям необхидн рухлив ігри, але в спортί вони не будуть прагнути до кращого результату. для них важливий сам процес навчання, тому в цьому випадку важливо знайти доброзичливого тренера.»)

Возможно, это зарисовка (текст «дитина-меляихонк дитина, що володе таким типом темпераменту, мовчазна, замкнута та похмура. вона не впевнена y власних силах i потребуе допомоги, коли потрибно зробити правильний вибр. така дитина складно включаеться в колективн гри. але,сл»д зауважити, що поодинокй заняття можуть привести до того, що малюк замкнеться ще бльше. важливо допомогти дитини подолати себе, щоб надал розважатися HapiBHi 3 усма.»)