Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

 

Кір. Профілактика кору. 

 Возможно, это изображение текст

https://www.facebook.com/share/RzKQ5WywQKabtuzV/ 

Цього року осінь тішила теплою погодою, та це не означає, що традиційний сезон застуд нас оминув. А з настанням холодів він посилиться. Знизити свої шанси підхопити вірусну інфекцію можна завдяки простим речам:

☛ регулярно мити руки та використовувати антисептик;

☛ уникати фізичних контактів, скупчень людей;

☛ провітрювати приміщення;

☛ використовувати зволожувач повітря;

☛ достатньо спати, збалансовано харчуватись та не забувати про фізичну активність.

https://www.facebook.com/moz.ukr?__cft__[0]=AZW712vu6-69FFrT3D-MegPEnHMG9dwHAYo4-ZuoxArYu_D3vLdf5l8H8DK8hl1UrLmNgY2N5KERrHpKA0MEa2mZZv6O2g73TNBNDH_RdQQ8wo2QPX8VntHS4CufAos5MSHMxzTb23pAXmP2YR8UetllJVxe7De08_YUWI_HgKZc_GtwGsfLaILG2Ya5igr3yQ0&__tn__=-UC%2CP-R 

  Як залишатися бадьорими та енергійними серед щоденних справ і занять? Збалансовано харчуватися! Важливо навчити дітей правильному і здоровому харчуванню, та подавати власний приклад здорової харчової поведінки.

Переглядайте картки, щоби дізнатися як сформувати раціон, щоби наповнювати організм необхідними корисними елементами і харчуватися смачно.

А в коментарях діліться, яких правил харчування дотримується ваша родина ✍️

Міністерство освіти і науки України

Асоціація Дорослого та Дитячого Харчування 

Возможно, это изображение 1 человек и текст Возможно, это изображение текст 

 Возможно, это изображение текст 

 

Надворі зимно і час ретельно подбати про своє здоровʼя.

Прості поради від Центру громадського здоров’я України допоможуть вберегтися від переохолодження під час морозів.

✅ Обирайте багатошаровий та просторий одяг з натуральних чи спеціальних матеріалів. Зимовий одяг в ідеалі має складатися з трьох шарів: білизни (спіднє, колготки, шкарпетки, термобілизна), середнього шару (светр, кофта) та верхнього одягу (куртка, штани, шарф, шапка й рукавички). Кінцівки й голова мають бути закритими, адже через долоні й голову ви втрачаєте багато тепла. Подбайте, щоб взуття було з товстою підошвою.

✅ Не носіть металеві прикраси. Метал швидко охолоджується, тому його контакт зі шкірою може призводити до обмороження деяких ділянок шкіри або холодових травм.

✅ Рухайтесь, щоб не мерзнути. Якщо ви довго чекаєте на транспорт на зупинці, на зелене світло світлофора, не стійте на місці. Можна підстрибувати, ходити на місці, зробити кілька простих вправ. Рухи допоможуть прискорити кровообіг, а отже, й зігрітися.

✅ Візьміть із собою термос з чаєм. Якщо ви йдете у морозну погоду на прогулянку, подбайте про напій, який зігріє. Наголосимо, що алкоголь не зігріває! Вживання алкогольних напоїв створює ілюзію тепла й водночас призводить до його втрати.

✅ Перед виходом на вулицю поїжте. Щоб підтримувати нормальну температуру тіла взимку, наш організм потребує більше енергії, а поповнити її можна, споживаючи поживну й теплу їжу.

✅ Відчули печіння на шкірі — шукайте, де зігрітися. Сильне почервоніння та печіння шкіри може бути ознакою обмороження. Якщо ви помітили у себе або в людини поряд почервоніння щік, рук, ніг або відчули печіння, зайдіть у будь-яке тепле місце.

Бережіть себе! Будьте здорові!   

Возможно, это изображение 1 человек и текст «центр громадського здоров'я важливо як вберегтися вðд переохолодження? обирайте багатошаровий та просторий одяг натуральнихч чи спецальних матералв. не ность металевi̇ прикраси. рухайтесь, щоб не мерзнути. взьмить iз собою термос 3 чаем. перед виходом на вулицю пойжте. вдчули печння на шкірі шукайте, де згртися.» Возможно, это изображение 1 человек и текст «центр громадського здоров'я важливо три "HE" при переохолодженн: не намагайтесь згритись занадто швидко, наприклад, за допомогою обгрвача чи гарячой ванни. не вживайте алкоголь й тютюн. перший перешкоджае процесу згрвання, другий кровообгу, необхдному для згрвання. He розтирайте руки ноги, прагнучи згрити ix. це може створити навантаження на серце й легенi̇.»