Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

 До уваги педагогів НВК!

Про проведення всеукраїнського конкурсу
«Учитель року - 2020»

На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638 (із змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 31.05.2018 № 549 «Про затвердження графіка проведення третього туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у 2019-2023 роках», з метою підвищення престижності професії вчителя, виявлення й підтримки талановитих педагогічних працівників НАКАЗУЮ:

1. Провести у 2019/2020 навчальному році всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2020» (далі - Конкурс) у номінаціях «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія» в три тури:

  • перший - листопад 2019 року;
  • другий - грудень 2019 року - лютий 2020 року;
  • третій - квітень 2020 року.

2. Здійснити реєстрацію педагогічних працівників для участі в Конкурсі з 16 вересня до 06 жовтня 2019 року.

2018 - 2019 н. р.

27 листопада на базі опорної школи пройшов І зональний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019" в номінації "Географія", участь в якому взяла і учитель нашого закладу - ДЕРЕВ'ЯНКО КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА. Учасників конкурсу привітала начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Покровської селищної ради Наталія Василівна Власова. Святковий настрій усім присутнім в залі задала піснею учениця ліцею Хотюн Олександра.
Кожен учасник мав змоги представити себе та позмагатися в двох конкурсах - "Тестування з фахової майстерності" та "Дослідженні". Компетентне журі пересвідчилося, що учасники - це цілеспрямовані вчителі, з широким світоглядом, завжди відкриті, готові допомогти, цікаві співрозмовники, яскраві представники генерації творчих педагогів.
ВІТАЄМО лауреата конкурсу  -
КАТЕРИНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ ДЕРЕВ'ЯНКО!!!!

 

 

 

 

 

 

 

СТАРТУЄ КОНКУРС " УЧИТЕЛЬ РОКУ  -  2019"

Номінації: "Вчитель інклюзивного класу"; "Географія"; "Захист Вітчизни"; "Основи здоров'я"; "Французька мова".

З  наказом МОН України "Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019" можна ознайомитися ТУТ

Стартує конкурс "Учитель року - 2018"

ЗНАЙОМТЕСЯ: учасники Всеукраїнського конкурсу рсу "Учиу тель рок"Учитель року - 2018"

Номінація "Українськраїни а мова та література"

ЧЕПУРНА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

https://www.youtube.com/watch?v=Xonhy_
B5a1w&feature=youtu.be

Номінація "Фізика"

ГУМАНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

https://www.youtube.com/watch?v=uXyLHMPm_
jk&feature=youtu.be

Лист МОН України від 19.09.2017 № 1/9 - 508 " Про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу  " Учитель року - 2018".

Для участі у Конкурсі вчителям необхідно у період з 01 по 22 жовтня 2017 року зареєструватися на платформі Конкурсу(https://aka.ms/teacheroftheyear2018), створити профіль в освітній мережі для вчителів Microsoft (https://education.microsoft.com/), на якому обов’язково розмітити відеорезюме (до 5 хв.), висновок відповідного методичного об’єднання навчального закладу про педагогічну та методичну діяльність; за бажанням можуть бути розміщені матеріали з досвіду роботи (відео та розробки уроків, позаурочних заходів, презентації, дидактичні матеріали тощо).

За звання кращого вчителя України будуть змагатися вчителі німецької мови, української мови та літератури, фізики, фізичної культури.

   Участь у районному  конкурсі "Учитель року - 2017"   в номінації "Початкова освіта" взяли участь наші вчителі:

Бойко Ірина Миколаївна (І місце)

   

Звєрькова Світлана Владиславівна (ІІ м)

     Хотюн Оксана Олександрівна (ІІ м)

На обласному етапі наш район представляла Бойко І. М., яка ввійшла в десятку кращих вчителів області.

Стартує конкурс «Учитель року–2017»
      Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 668 від 14 червня 2016 р. «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2017» конкурс «Учитель року-2017» буде проходити у номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова школа».

      Наказ МОН України від 14.06.16 № 668 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2017» 

Міністерством освіти і науки України   створено робочу групу з розроблення умов проведення конкурсу "Учитель року - 2017", до складу якої увійшли представники академії педагогічних наук, вищих навчальних закладів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, вчителі-учасники попередніх конкурсів. Сподіваємось, що результатом роботи групи буде цікава конкурсна програма, яка дасть можливість побачити сучасних вчителів біології, інформатики, музичного мистецтва, початкової освіти та знайти кращих. 

Безумовно, цей  конкурс є найпрестижнішим серед  освітян. Усі – учасники, призери і, тим паче, переможці – здобувають новий статус. Участь у цьому конкурсі є можливістю, а точніше, шансом заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість, яка сміливо і впевнено йде на професійний ринг.

Крок за кроком, етап за етапом найсильніші піднімаються на свій педагогічний Парнас. Перемога на кожній сходинці – вагома і знаменна: ти стаєш «обличчям» рідної школи, міста, області.  

         Детальну інформацію про умови конкурсу читайте на сайті http://www.doippo.dp.ua/uchitel-roku.html

Шановні вчителі!

У Міністерстві освіти і науки прийняли рішення провести у 2015/2016 навчальному році всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2016» у таких номінаціях:

  • «Англійська мова»,
  • «Захист Вітчизни»,
  • «Історія»,
  • «Математика» . 

Про це йдеться у наказі МОН від 24 вересня 2015 р. № 969 "Про проведення
всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016»

Участь у конкурсі взяла учитель англійської мови Маракіна Людмила Василівна. Завітайте на блог за адресою: http://marakinaluda.jimdo.com 

2014
 

Мультимедійні презентації для уроків світової літератури, які розробила вчитель російської мови та світової літератури Чепіга Ольга Сергіївна.

 
Презентації можуть бути використані для уроків світової літератури з мультимедійною підтримкою.