Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

 

                            Наш ліцей - це колиска знань,

                            Наш ліцей - це життя початок,

                             Наш ліцей - вогник сподівань,

                             Що запалить полум'я завзято.

Вересень 1978 року – знаменний рік, бо на пустирищі, серед мальовничих будиночків виросла прекрасна будівля – Покровська середня школа.

Першим директором Покровської середньої школи був призначений Лісний Петро Максимович. З 1979 р. по 1982 р. навчальним закладом керувала Півняк Лідія Григорівна.

Із 19 березня 1982 року по 17 жовтня 1994 року школу очолює Оліферов Євген Семенович, прекрасний педагог, знавець своєї справи. Великий життєвий та педагогічний досвід допомогав йому керувати людьми. Його вимогливість дивно поєднувалась з любов’ю до учнів та школи. Він очолював школу протягм 12 років та багато зробив для згуртування колективу педагогів і учнів. Надійними помічниками директора були його заступники – Павелко Лідія Петрівна, Миленко Віра Іванівна та Іванченко Ольга Семенівна. 

Із 1994 року по 1999 року школою керував Дем’янець Анатолій Іванович. А разом з ним працювала творча команда заступників: з навчально – виховної роботи школи І ступеня – Борсук Любов Пантеліївна, з навчально – виховної роботи школи ІІ – ІІІ ступенів – Павелко Лідія Петрівна, з виховної роботи – Давиденко Людмила Олександрівна. З 26 червня 1995 року, згідно рішення Покровської районної ради № 128, Покровська середня школа перейменована на Покровську середню школу № 1.

Із самого першого дня заснування закладу педагогічний колектив примножував славу школи. Випускники середньої школи № 1 відомі далеко за межами нашого регіону. А школа, в свою чергу, пишається корифеями - педагогами, які починали історію закладу: Бартош Віра Павлівна, Толоконіна Жанна Леонідівна, Міщенко Олександра Іванівна, Миленко Віра Іванівна, Тимощенко Ніна Миолаївна, Назаренко Ніна Григорівна, Гасенко Лідія Федорівна, Красюк Ольга Іванівна, Татаренко Марія Семенівна, Блащук Дмитро Прокопович, Дем’яненко Ольга Макарівна, Сидоренко Тамара Іванівна, Сліпич Ніна Миколаївна, Гасенко Олексій Павлович, Головко Ольга Миколаївна, Позик Людмила Іванівна, Гамій Олександра Миколаївна, Нестор Микола Іванович та багато – багато інших. Частина з них уже пішла з життя, залишивши почесний слід в історії школи, в серцях своїх вихованців.

Із 23 грудня 1999 року навчальний заклад очолив Оксаніченко Сергій Олександрович, який привніс свіжий струмінь у роботу педагогічного колективу на сучасному етапі. Надійними помічниками директора стали його заступники: з навчально – виховної роботи Дев’ятка Тетяна Віталіївна та Карабут Наталія Михайлівна, з навчально – методичної роботи Соломка Людмила Анатоліївна, з виховної роботи Каліберда Людмила Олександрівна та з гоподарчої роботи Яндола Петро Вікторович. Згодом, згідно розпорядження голови районної ради № 21 від 21. 04. 2008 року Покровську середню школу № 1 перейменовано у Покровську загальноосвітню школу І - ІІІ ступенів № 1. Розбудова національної школи – це проблема часу. Вчителі нашого закладу вважають, що школа, перш за все, має дбати про інтелектуальний рівень освіти. Тому з 1 вересня 2011 року Покровську загальноосвітню школу І - ІІІ ступенів № 1 реорганізовано у комунальний заклад освіти “Навчально — виховний комплекс “Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1 — Покровський ліцей” (рішення Покровської районної ради №78-6/VІ від 29. 04. 2011 року).

У вересні 2016 року, у рік створення закладу нового типу – опорної школи з трьома філіями, заклад очолила молода, енергійна, цілеспрямована Каліберда Людмила Олександрівна, яка з перших днів спрямувала свою роботу на збереження та примноження кращих традицій, напрацьованих багатьма поколіннями вчителів закладу, та досягнення нових успіхів і звершень в ім’я процвітання і слави Покровського ліцею – храму Науки, Миру і Добра.

Опорна  школа КЗО «НВК «Загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №1 - Покровський ліцей» із 01 вересня 2021 р. перейменована  в комунальний заклад освіти «Покровський ліцей» Покровської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області (Рішення Покровської селищної  ради від 19.07.2021 р. № Р- 1724-21/VІІІ) із підрозділами Початкова школа ліцею та Водянська гімназія ліцею. Рішенням Покровської селищної ради № Р-3108 - 33/VІІІ від 11.02.2022 р. змінено назву закладу в зв'язку з ліквідацією Покровського району.

Комунальний заклад освіти "ПОКРОВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"

Покровської селищної ради

Синельниківського району Дніпропетровської області