Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

09:30
14 жовтня – День захисника України

У святковий день, 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці – у Покровському ліцеї було проведено низку заходів:

єдиний урок для учнів 1 -11 класів «Свято мужності і Відваги»;

- перегляд музичного мультфільму «Славні козаки» для учнів 1-4 класів;

- перегляд мультимедійної презентації «Слава і гордість українського народу» для учнів 5-11 класів;

- фоточеллендж «Листівки для захисників та захисниць» для вихованців ГПД;

- «Літературний калейдоскоп» (для учнів 1-4 класів "Мужність і відвага крізь віки", віртуальна виставка “Степ та воля козацька доля" для учнів 5-9 класів, а для учнів 9-11 класів представлені книги про подвиги воїнів-захисників "Рід козацький величавий").

Метою, проведених заходів, стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх. Учні мали змогу зазирнути до сторінок історії та згадали про предків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, а також ознайомились з героями сьогодення - які нині боронять державу. Діти, хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мужності, стійкості, витримки. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає.

Переглядів: 145 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0