Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

10:10
18 ТРАВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗЕЇВ.

Міжнародний день музеїв з'явився в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ICOM (International Council of Museums - Міжнародна рада музеїв) було прийнято пропозицію про заснування цього свята. І з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах.

За словами Жака Перо, президента ICOM: «Музеї повинні зайняти місце в серці суспільства і бути відкритими громадськості. Розвиток наших установ залежить у великій мірі від допомоги громадськості, і ми повинні запропонувати їй можливість підтримати наші цілі і взяти участь в нашій роботі. Таким чином, необхідно, щоб музеї та суспільство працювали разом, в дусі творчості та інновацій »

Учні Покровського ліцею поринули у цікавий світ музеїв: віртуально подорожували музеями світу, ділилися думками: які музеї світу я б хотів/ хотіла відвідати, створювали постери, присвячені музеям

Музеї - це більше , ніж шафа з культурними артефактами, пам'ятками й картинами - це місце єднання з усім минулим, це скарбниці, які зберігають історію, культурну спадщину та коріння.

Переглядів: 24 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: