Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

06:45
Безпека людини в небезпечних умовах

10.04.2024 року було проведено комплексний захід для учнів 3 класів КЗО «Покровський ліцей» в рамках Тижня безпеки життєдіяльності «Безпека людини в небезпечних умовах».

Висловлюємо величезну подяку спеціалісту з безпеки в освітньому середовищі Володимиру ДАВИДЕНКУ, ювінальному поліцейському Михайлу ЧУДІНУ, начальнику 21 ДПРЧ 10 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області підполковнику служби ЦЗ Наталії ЦИБУЛЬЦІ та колективу пожежно-рятувального підрозділу 21 ДПРЧ 10 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Запрошені гості надали здобувачам освіти важливу інформацію, практичні навички та безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Бесіди та практичні поради спрямовані на профілактичну роботу щодо запобігання травматизму; виховання поважного ставлення до безпеки людини; усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі; підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності.

Переглядів: 60 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: