Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

06:54
День визволення Покровщини

Минають роки, відлітають у вічність… Більше півстоліття минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів людей. Все далі відходять грізні роки війни. Але не згасає пам′ять про тих, хто віддав своє життя заради Великої Перемоги. Тому, саме 14 вересня на центральному подвір’ї Покровського ліцею пройшла урочиста лінійка до Дня визволення Покровщини.

Ведучі заходу Чуприна Катерина та Лиман Максим нагадали усім присутнім про ті страшні часи, про всіх тих, хто поліг у боях, віддавши своє життя за мир в країні. Із вдячністю за подвиг та сумом згадали солдат, героїв сьогодення Сеха Романа та Севостьянчика Дмитра, які назавжди залишаться прикладом для підростаючого покоління.

Нікого не залишили байдужими проникливе виконання пісень Мицика Тимофія «Солдатское письмо» та Олефір Карини «Україно – ненько».

Бережна Софія, Попкова Юлія, Циб Ольга та Коцар Юлія поблагали, щоб війна на Сході зупинилася. Адже не даремно говорять, що молитва, особливо дитяча, має величезну силу. І це дає нам надію, що всі ми будемо жити під мирним небом!

Перемога над фашистським безумством дісталася нам і всьому світу дуже дорогою ціною. Ніхто не забутий, ніщо не забуто. І ми будемо пам’ятати про це.

З Днем визволення Покровщини!

 

Переглядів: 587 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: