Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

08:38
Екскурсія до музею АТО

В опорній школі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№1 – Покровський ліцей» велика увага приділяється національно-патріотичному вихованню учнів. Тому 21 жовтня 2017 року ліцеїсти разом зі школярами навчальних закладів Покровської ОТГ із великим задоволенням взяли участь у проекті «Шляхами героїв» , ініційованому Дніпропетровською обласною радою, відвідавши 25-ту окрему Дніпропетровську повітрянодесантну бригаду у селищі Гвардійському, музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО» та Алею пам'яті.

Діти познайомилися із життям справжньої бойової частини, захоплено слухали розповіді про подвиги наших земляків у неоголошеній війні, а також відчули себе справжніми десантниками, «стрибаючи» з літака та смакуючи справжнім солдатським обідом.

Завершили тур екскурсії відвідуванням музею АТО та Алеї пам'яті, що є найбільшим в Україні меморіальним комплексом із вшанування загиблих під час Революції Гідності та війни на сході країни.

Екскурсія, проведена волонтерами Анною та Тетяною, була цікавою, насиченою, глибокою, і тому назавжди залишиться у серцях дітей.

 

Переглядів: 547 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: