Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

11:27
Ти і твоя майбутня професія

Вибір професії. Від нього так багато залежить. Важливо зробити його правильно. Чим раніше зрозумієш, до чого лежить душа і маєш здібності ,тим легше буде обрати майбутню професію.

Тому з 17 – по 21 січня 2022 року в Покровському ліцеї був проведений тематичний тиждень «Ти і твоя майбутня професія». Головна мета всіх заходів - профорієнтація та психологічна просвіти. Практичний психолог Гавриш С.І та соціальний педагог Чевюк М.Ф. намагалися створити умови для самопізнання учнями своїх професійних інтересів та спеціальних здібностей, провівши анкетування та психологічну діагностику серед учнів 7, 9 класів. Пропонували інтерактивні профорієнтаційні ігри учням 1, 4 класів, в ході яких діти могли розширити свої знання про світ професій. Дев’ятикласники були запрошені до участі в профорієнтаційному квесті, в ході якого склали формулу успішного вибору професії.

Учням 11 класів був рекомендований сайт kariera.in.ua , де б юнаки та дівчата могли самостійно пройти тестування, вивчити алгоритм вибору професії, познайомитися з сучасним ринком праці тощо.

Переглядів: 243 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0