Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

10:02
Тиждень доброчесності

Враховуючи, що нетерпимість до будь-яких проявів недоброчесної поведінки є одним з пріоритетів державної політики у сфері освіти, та усвідомлюючи важливу роль освіти в процесі формування нульової толерантності до корупції, Національне агентство ініціювало проведення Тижня доброчесності з 1 по 9 грудня 2022 року.

Саме тому в КЗО «Покровський ліцей» та підрозділах з 1 по 9 грудня 2022 року проходив Тиждень доброчесності. Головна мета тижня – ознайомити учнів з поняттям “доброчесність”, спонукати до доброчесної поведінки в повсякденному житті. Були проведені наступні заходи: виховні години «Що таке доброчесність?» , «Будь доброчесним – поводься безпечно», «Конфлікт інтересів», онлайн тестування «Академічна доброчесність», урок - квест «Мандрівка містом доброчесності» , батьківський всеобуч «Як виховувати доброчесність». Учні активно обговорювали різні ситуації та оцінювали правильність чи хибність вчинків, описаних у ситуаціях, пропонували власні принципи доброчесності, яких слід дотримуватись у школі та повсякденному житті.

Ми всі хочемо жити в розвиненому середовищі, яке базується на взаємній повазі, честі та гідності. Тож будьмо доброчесними!

Переглядів: 119 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: