Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

11:38
У КЗО «Покровський ліцей» із 4 по 8 березня проходив тиждень української мови й літератури та Шевченківські дні

Тарас Шевченко завжди актуальний і завжди сучасний. Тому вчителі докладали максимум зусиль, щоб уникати стереотипів, упереджених думок та формувати в здобувачів освіти їх власне ставлення до великого Кобзаря. Адже саме на це були спрямовані всі проведені заходи.

Школярі взяли участь у мовно-літературному калейдоскопі «Садок вишневий коло хати» (6-Б), вікторині "Що ви знаєте про Тараса Шевченка?» (5-Б, 5-В, 7-В), інтелектуально-розважальній програмі «Українська мова від Т.Шевченка до сьогодення» (11-А). Учні 9-А класу працювали над дослідницьким проєктом "Кольоропис долі, життя і творчості великого Кобзаря". Учасниками фотоквесту «Подорож із Т.Шевченком» були учні 5-А класу. Працювали над створенням фотоколажів «Пам’ятники Т.Шевченку у світі» учні 8-Б та 7-Б класів. Школярі 6-А класу розробляли ескіз футболки «Мій Шевченко». Музично - анімаційну презентацію «Топ-10 хітів Шевченка у виконанні сучасних музикантів» переглянули учні 7-А класу. Учні 9-В класу стали учасниками проєкту «10 днів- 10 цікавих фактів про Тараса Шевченка». Звичайно, було й виразне читання поезій Кобзаря.

Крім того, було проведено й інші заходи в рамках предметного тижня. Учні 6 -В класу намалювали ілюстрації до улюблених творів. Працюючи над проєктом «Українська література у кіно», 11-класники та учні 10-А класу створили кіноафіші та буктрейлери. Учні 10-Б класу рекламували улюблені книги. Також було створено фотоколажі «В. Стефаник. Життя і творчість» (10-Г) та "Рекорди української мови" (8-А). Учні 10-В і 10-Г класів узяли участь у вікторині «Знавці рідної мови». Учасниками фотоквесту знавців української літератури були учні 9-В класу. Мовознавчі марафони «Знавці рідної мови» було проведено з учнями 7-Б та 6-В класів. Також учні мали можливість стати учасниками косплею "Улюблений літературний герой".

Переглядів: 82 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Mike Arthurs  
0
Howdy

I have just took a look on your SEO for pokr-school1.net for its SEO Trend and saw that your website could use a push.

We will improve your ranks organically and safely, using only state of the art AI and whitehat methods, while providing monthly reports and outstanding support.

More info:
https://www.digital-x-press.com/unbeatable-seo/


Regards
Mike Arthurs

Digital X SEO Experts

Ім`я *:
Email *:
Код *: