Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

16:34
Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовтня відзначався Всесвітній день психічного здоров’я. Вже традиційно практичний психолог та соціальний педагог Покровського ліцею привертають увагу до цієї дати всіх учасників навчально – виховного процесу. Цьогорічною темою для обговорення стала проблема «Зовнішні та внутрішні ресурси для підтримки психічного здоров’я.» Була проведена низка заходів для учнів, учениць та педагогів закладу.

Психологічні наГайдайки нагадали, що робити , коли болить душа.

Під час Арт – практикумів для учнів 4 -5 класів розмірковували, яке значення має творчість для подолання тривоги, неспокою, які негативно впливають на здоров’я, та створювали мандали.

Старшокласники в ході квесту «Коло допомоги» вивели алгоритм дій в разі виникнення психологічних проблем: самодопомога – допомога близького оточення – допомога фахівців. Також познайомилися з мобільним додатком MENTAL TREK для підлітків, який може стати надійним супутником в питаннях психічного здоров’я.

Педагоги в ході психологічної арт – терапевтичної п’ятихвилинки зробили висновок, що «спокій у душі залежить від думок у голові» і отримали «інструмент» для боротьби з нав’язливими думками.

Переглядів: 214 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: