Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

11 правил для старшокласника

11 правил для старшокласника від Білла Гейтса


Якось Білл Гейтс, засновник і голова ради директорів корпорації Майкрософт, співголова Фонду Білла і Мелінди Гейтс, найбагатша людина планети в період з 1996 по 2007 рік за версією журналу «Forbes», виступаючи перед старшокласниками озвучив 11 правил для досягнення успіху. Можливо, вони здадуться вам надто жорсткими, але Б.Гейтс вважає, що сучасний світ зовсім не схожий на рекламні роллики і треба бути готовим до життя в ньому.

Отож 11 правил успіху для старшокласників за Біллом Гейтсом:

 1. Життя несправедливе, і тобі доведеться до цього звикнути!

 2. Людям наплювати на твою самооцінку. Тобі доведеться закінчити справу, навіть якщо ти в собі невпевнений.

 3. Не сподівайся на прибуток 40 тисяч доларів на рік одразу після закінчення школи. Тобі не стати віце-президентом фірми із супутниковим телефоном і дорогим автомобілем тільки тому, що ти «класний пацан» : спочатку тобі доведеться все це заробити.

 4. Ти думаєш, що твій викладач занадто суворий і вимогливий, - дочекайся знайомства зі своїм босом. На відміну від учителя, кар'єра твого керівника безпосередньо залежить від того, як ти виконуєш свої обов'язки.

 5. Мити посуд у кав'ярні чи торгувати пиріжками зовсім не принижує твою гідність. Твої дідусі й бабусі застосовували інше слово для такої роботи, вони називали це «можливість».

 6. Не звинувачуй у всіх своїх невдачах батьків, не скигли і не нарікай: на помилках вчаться.

 7. До твого народження батьки були веселими та легкими у спілкуванні. Вони перетворилися на зануд, забезпечуючи тобі безжурне дитинство, прасуючи тобі одяг і намагаючись прищепити тобі гарні звички. Тому спочатку прибери в кімнаті, а тоді починай їх повчати.

 8. Ваша школа, можливо, й не ділить учнів на лідерів і невдах, а от життя ділить. У деяких школах не ставлять поганих оцінок і дають школярам змогу стільки разів здавати тести, скільки їм потрібно, щоб відповісти правильно. Тільки в реальному житті так не буває.

 9. Життя не поділяється на чверті та семестри. У тебе не буде канікул, і ніхто не чекатиме, поки ти шукатимеш себе. Всі пошуки за власний кошт!

 10. Реальне життя далеке від того, що показують на телебаченні. Насправді всі щодня працюють, а не сидять за столиками в кав'ярні.

 11. Не глузуй із ботаніків і зубрил. Цілком імовірно, що дуже швидко ти працюватимеш на одного з них.

Категорія: Учням | Додав: admin (27.11.2012)
Переглядів: 1343 | Теги: люди, правила, гейтс, 11, Старшокласник, Життя, Білл, успіх | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: